Uitvaartverzorgers hebben een intrinsieke motivatie om mensen te steunen bij het afscheid nemen van een dierbare. Monuta vindt het ontzettend belangrijk dat alle uitvaartverzorgers die voor Monuta werken, in loondienst of als franchisenemer, kwaliteit leveren.
Op je plek bij Monuta
Als bedrijf willen we een goede afspiegeling zijn van de samenleving, binnen alle lagen van onze organisatie. We vinden het belangrijk dat iedereen die bij ons werkt zichzelf kan zijn en gerespecteerd voelt. Het maakt niet uit wat je gender, seksuele geaardheid, religie, arbeidsbeperking of culturele achtergrond is.
Weten hoe het is om uitvaartverzorger te zijn? Tommy vertelt er meer over!
Wat zijn de eisen?
Om uitvaartverzorger te kunnen worden bij Monuta heb je HBO werk- en denkniveau nodig. Daarnaast moet je empathisch, daadkrachtig en oprecht zijn. Dat zijn namelijk onze kernwaarden. Daarnaast vinden we dat al onze medewerkers over de volgende competenties moeten beschikken: klantgericht, resultaatgericht en verantwoordelijk. Werkervaring als uitvaartverzorger of een afgeronde opleiding is (als je bij ons solliciteert) geen harde eis.
Opleidingstraject
Wij leiden onze uitvaartverzorgers zelf op. Als je als uitvaartverzorger binnen Monuta aan de slag gaat dan bieden wij het volgende:
- Het beste inwerktraject voor Uitvaartverzorgers in Nederland. Alle aspecten van het vak worden jou klassikaal en on-the-job door ervaren praktijkopleiders of Uitvaartverzorgers geleerd.
- Een door ons betaald inwerk- en opleidingstraject tot gediplomeerd Register Uitvaartverzorger (RU).
- Een buddy aan wie je gekoppeld wordt én een ervaren team medewerkers die jou begeleidt en de kneepjes van het vak leert.
Vragen en antwoorden
Welke opleiding heb je nodig om binnen de uitvaartbranche aan de slag te gaan?
Kan ik ook een open sollicitatie sturen?
Kan ik een keer meelopen om te kijken of het werk bij mij past?
Kan ik stage lopen bij Monuta?
Hoe werkt de sollicitatieprocedure?
Wat is een TMA (Talenten Motivatie Analyse)?
Wat zijn de secundaire arbeidsvoorwaarden bij Monuta?
