Overslaan en naar de inhoud gaan

Raad van commissarissen
Monuta

Afbeelding
Drs. Ir. P.J.A.T. Loijson

Drs. Ir. P.J.A.T. Loijson (1955)

Nationaliteit
Nederlands

Benoemd
5 juli 2018 lid en voorzitter van de raad van commissarissen, lid van de selectie- en remuneratiecommissie

Huidige/laatste functie
Algemeen directeur, Onderlinge Levensverzekering Maatschappij ‘s Gravenhage U.A. (tot 1 mei 2017)

Nevenfuncties

  • Voorzitter raad van commissarissen, InsingerGilissen Bankiers N.V.
  • Voorzitter raad van toezicht, Stichting Reizigerstegoeden Translink
  • Lid Raad voor Economische Aangelegenheden (REA) van het Bisdom Rotterdam, tevens lid van de Financiële Commissie van de REA
Afbeelding
Drs. G.M. Haandrikman AAG

Drs. G.M. Haandrikman AAG (1965)

Nationaliteit
Nederlandse

Benoemd
1 juli 2017, lid van de audit- en riskcommissie

Nevenfuncties

  • Voorzitter raad van commissarissen, Onderlinge van 1719; Lid raad van toezicht en voorzitter auditcommissie, De Regenboog Groep, waaronder ook stichting Bouw&Ontwikkeling, stichting Z-krant, stichting Parent House
  • Lid raad van commissarissen en audit- en riskcommissie, Centramed
  • Lid raad van commissarissen en voorzitter audit- en riskcommissie, Waard Verzekeringen
  • Lid raad van commissarissen en voorzitter audit- en riskcommissie, Scildon
  • Lid raad van commissarissen en voorzitter AC, NSI N.V.
  • Lid raad van commissarissen en voorzitter Lemonade NV.
  • Lid raad van toezicht, Stichting Pensioenfonds voor Huisartsen
Afbeelding
Drs. Th.A.W.M. Janssen

Drs. Th.A.W.M. Janssen (1963)

Nationaliteit
Nederlands

Benoemd
1 mei 2014, herbenoeming 16 april 2019, voorzitter van de audit- en riskcommissie

Huidige/laatste functie
Adviseur, informal investor en eigenaar van Flolom beheer B.V

Nevenfuncties

  • Voorzitter raad van commissarissen, Ease2Pay
Afbeelding
S.T. Lonkhuijzen MBA

S.T. Lonkhuijzen MBA (1960)

Nationaliteit
Nederlandse

Benoemd
1 juni 2017, lid van de selectie- en remuneratiecommissie, vanaf juli 2019 voorzitter van de selectie- en remuneratiecommissie, vanaf 15 mei 2019 bestuurslid van de Monuta Stichting

Huidige/laatste functie
Directeur Rode Kruis Nationale Hulp & Verenigingsmanagement

Nevenfuncties

  • Voorzitter raad van commissarissen, Baker Tilly
  • Voorzitter, Curatorium Post doctorale opleiding verandermanagement VU